tel.  602 576 842

topolska.agata@gmail.com

Proszę o wcześniejszy kontakt

w celu umówienia terminu.

ul. Bora komorowskiego 2

80-385 Gdańsk

(w salonie ARTTREND wedding designer)

parking od ul. Sambora

GPS: 54.409725, 18.575836

UWAGI PRZED ZAPISEM

  1. Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 70zł za każdy makijaż w ciągu 3 dni od daty zapisu.

  2. Jesteś Panną Młodą? Dla swojego komfortu, powinnaś odbyć makijaż próbny, który jest niezbędnym elementem, by ustalić koncepcję, dowiedzieć się czego oczekujesz, w czym jest Ci najlepiej oraz przede wszystkim czy Twoja cera polubi się z użytymi produktami. :) tylko w naprawdę wyjątkowych sytuacjach zgadzam się na brak próby.

  3. Makijaże próbne wykonuję wyłącznie od poniedziałku do czwartku. Dla każdej Panny Młodej przeznaczam dwie godziny, aby móc poznać ją i jej oczekiwania co do całej stylizacji ślubnej. Takie spotkanie to nie tylko makijaż, ale usługa "all inclusive" wraz z mini analizą kolorystyczną, wykonaniem facechartu, w razie potrzeby dodatkową pielęgnacją skóry czy nie rzadko przykładową stylizacją włosów. Chcę poświęcić Ci jak najwięcej czasu bez presji, że następna klientka już czeka.

  4. Szanujmy swój czas! Proszę przychodzić punktualnie. Jedna spóźniona klientka powoduje obsuwę na cały dzień - jak domino. Nie dasz rady przyjść w umówionym terminie? Spóźnisz się? UPRZEDŹ. Nieuprzedzone ponad 20-minutowe spóźnienie może powodować anulację terminu.

  5. Bardzo bym prosiła, abyś przyszła nieumalowana. Robiąc demakijaż bezpośrednio przed makijażem, skóra robi się czerwona a oczy podrażnione. W miarę możliwości proszę również o zrobienia 2-3 dni wcześniej peelingu oraz utrzymania odpowiedniego nawilżenia skóry. Dziewczyny - pijmy wodę! :-)

  6. Fryzurę najlepiej wykonać przed makijażem, aby nie uległ on zniszczeniu podczas mycia głowy. 

  7. Do każdego makijażu doklejam sztuczne rzęsy, na pasku lub kępki. To prawdziwa kropka nad "i". Nie bójcie się przesady, moje rzęsy są bardzo naturalne.

  8. Po każdym makijażu robię zdjęcie. Pomoże to zarówno mnie (dokładnie zapamiętam makeup) jak i Tobie (zobaczysz jak się makijaż prezentuje na zdjęciach - szczególnie na ślubie jest to ważne). Jeżeli się zgodzisz, wrzucę zdjęcie na stronę, fanpage lub instragram).

  9. Umówienie się na makijaż jest równoznaczne z akceptacją wszystkich pkt ;-)

Twoja wiadomość została pomyślnie przesłana!