tel.  602 576 842

topolska.agata@gmail.com

Proszę o wcześniejszy kontakt

w celu umówienia terminu.

ul. Sienkiewicza 1/1

80-277 Gdańsk Wrzeszcz

 

(wejście przez salon

ARTTREND wedding designer)

UWAGI PRZED ZAPISEM!

❤️Za każdy zaplanowany makijaż weekendowy pobieram zadatek, który należy wpłacić w ciągu 3 dni od daty zapisu.
❤️Jesteś Panną Młodą? Dla swojego komfortu, powinnaś odbyć makijaż próbny, który jest niezbędnym elementem, by ustalić koncepcję, dowiedzieć się czego oczekujesz, w czym jest Ci najlepiej oraz przede wszystkim czy Twoja cera polubi się z użytymi produktami. Tylko w naprawdę wyjątkowych sytuacjach zgadzam się na brak próby.
❤️Makijaże próbne wykonuję wyłącznie od poniedziałku do czwartku. Dla każdej Panny Młodej przeznaczam nawet dwie godziny, aby móc poznać ją i jej oczekiwania co do całej stylizacji ślubnej. 
❤️Koszt każdego makijażu to 170zł. Cena jest ujednolicona dla każdego i dla wszystkich typów makijażu - zarówno dla Panny Młodej, gościa weselnego czy na inną okazję staram się jednakowo!

❤️Usługa wyjazdowa (w domu klientki lub innym miejscu przygotowań) jest możliwa przy minimum 4 makijażach. W takim wypadku zawsze pobieram opłatę za dojazd, 
która zaczyna się od 70zł.
❤️Szanujmy swój czas! Proszę przychodzić punktualnie. Jedna spóźniona klientka powoduje obsuwę na cały dzień - jak domino. Nie dasz rady przyjść w umówionym terminie? Spóźnisz się? Proszę o uprzedzenie. Nieuprzedzone ponad 20-minutowe spóźnienie powoduje anulację terminu, ponieważ mogę nie być w stanie wykonać makijażu na czas.
❤️Bardzo bym prosiła, abyś przyszła nieumalowana. Robiąc demakijaż bezpośrednio przed makijażem, skóra robi się czerwona a oczy podrażnione. Proszę również o nie opalanie twarzy minimum 5 dni przed, o zrobienie 2 dni wcześniej peelingu oraz utrzymania odpowiedniego nawilżenia skóry. 
❤️Fryzurę najlepiej wykonać przed makijażem, aby nie uległ on zniszczeniu podczas czesania a szczególnie mycia włosów. Jeżeli nie ma takiej możliwości, przed makijażem umyj włosy, aby u fryzjera nie moczyć głowy.
❤️Do każdego makijażu doklejam sztuczne rzęsy, na pasku lub kępki. To prawdziwa kropka nad "i". Nie bójcie się przesady, moje rzęsy są bardzo naturalne. 
❤️Po każdym makijażu robię zdjęcie. Pomoże to zarówno mnie (dokładnie zapamiętam makeup) jak i Tobie (zobaczysz jak się makijaż prezentuje na zdjęciach - szczególnie na ślubie jest to ważne). Jeżeli się zgodzisz, wrzucę zdjęcie na fanpage lub instragram.
❤️Umówienie się na makijaż jest równoznaczne z akceptacją wszystkich pkt 😉

Twoja wiadomość została pomyślnie przesłana!