top of page

tel.  602 576 842

topolska.agata@gmail.com

Proszę o wcześniejszy kontakt

w celu umówienia terminu.

ul. Sienkiewicza 1/1

80-227 Gdańsk Wrzeszcz

 

(wejście przez salon ARTTREND)- UWAGI PRZED ZAPISEM -
❤️Za każdy zaplanowany makijaż weekendowy lub pakiet z dojazdem pobieram zadatek, który należy wpłacić w ciągu 3 dni od daty zapisu.
❤️Jesteś Panną Młodą? Dla swojego komfortu, powinnaś odbyć makijaż próbny, który jest niezbędnym elementem, by ustalić koncepcję, dowiedzieć się czego oczekujesz, w czym jest Ci najlepiej oraz przede wszystkim czy Twoja cera polubi się z użytymi produktami. Tylko w naprawdę wyjątkowych sytuacjach zgadzam się na brak próby.
❤️Makijaże próbne wykonuję wyłącznie od poniedziałku do czwartku w swoim studio w Gdańsku Wrzeszczu. Dla każdej Panny Młodej przeznaczam do dwóch godzin, aby móc poznać ją i jej oczekiwania co do całej stylizacji ślubnej.
❤️Koszt każdego makijażu to 200zł. Cena jest ujednolicona dla każdego i dla wszystkich typów makijażu - zarówno dla Panny Młodej, gościa weselnego czy na inną okazję. Za każdym razem staram się jednakowo!
❤️Usługa wyjazdowa (w domu klientki lub innym miejscu przygotowań) jest możliwa przy rezerwacji pakietu. W czasie 1 godziny mogę wykonać 1 makijaż. Oferuję pakiety: PREMIUM (do 4h) i LUX (do 8h). Każda kolejna, rozpoczęta roboczogodzina poza harmonogramem wynikająca z dodatkowych osób, oczekiwania, opóźnień itp. wiąże się z opłatą 250zł. Za wybór opcji z dojazdem zawsze pobieram opłatę, która zaczyna się od 70zł.
❤️Za usługi wykonywane poza ustalonymi godzinami otwarcia, np. w niedziele, święta lub w godzinach wczesnoporannych pobieram +50% wartości usług.
❤️Szanujmy swój czas! Proszę przychodzić punktualnie. Jedna spóźniona klientka powoduje obsuwę na cały dzień - jak domino. Nie dasz rady przyjść w umówionym terminie? Spóźnisz się? Proszę o uprzedzenie. Nieuprzedzone ponad 20-minutowe spóźnienie może spowodować anulację terminu, ponieważ mogę nie być w stanie wykonać makijażu na czas a zadatek ulega przepadkowi.
❤️Bardzo bym prosiła, abyś przyszła nieumalowana. Robiąc demakijaż bezpośrednio przed makijażem, skóra robi się czerwona a oczy podrażnione. Proszę również o nie opalanie twarzy minimum 5 dni przed, o zrobienie 2 dni wcześniej peelingu oraz utrzymania odpowiedniego nawilżenia skóry.
❤️Fryzurę najlepiej wykonać przed makijażem, aby nie uległ on zniszczeniu podczas czesania a szczególnie mycia włosów. Natomiast jeśli nie ma takiej możliwości, wystarczy aby włosy były umyte przed fryzurą, aby nie uszkodzić makijażu podczas mycia głowy.
❤️Do każdego makijażu doklejam naturalne jedwabne kępki rzęs. To prawdziwa kropka nad "i". Podkreślają spojrzenie i oko staje się bardziej wyraziste.
❤️Po każdym makijażu robię zdjęcie. Pomoże to zarówno mnie (dokładnie zapamiętam makeup) jak i Tobie (zobaczysz jak się makijaż prezentuje na zdjęciach - szczególnie na ślubie jest to ważne). Jeżeli się zgodzisz, wrzucę zdjęcie na fanpage lub instragram.
❤️Umówienie się na makijaż jest równoznaczne z akceptacją wszystkich pkt.


 

Twoja wiadomość została pomyślnie przesłana!

bottom of page