top of page

Projektujemy i wykonujemy ogrody, baseny, fontanny.

Ogrody 

Staramy się spełniać marzenia klientów o własnym, zaczarowanym ogrodzie. Po wysłuchaniu sugestii właścicieli ogrodu przygotowujemy jego projekt, planujemy w nim małą architekturę, aranżacje wodne, nawadnianie automatyczne i szatę roślinną. Następnie po uzgodnieniu wszystkich szczegółów realizujemy zamierzenia.

Baseny
 

Marzenie o własnym basenie możemy spełnić montując basen standardowy lub na specjalne życzenie klienta basen z rynną przelewową, wyposażony we wszelkie nowości z tej dziedziny. 

W swojej ofercie posiadamy również środki do uzdatniania wody w basenach.

Fontanny
 

Woda wprowadza do ogrodów, miast, skwerów czy pomieszczeń zamkniętych ruch, plusk dający ukojenie i relaks. To właśnie zadanie fontann, które zdobią i podnoszą rangę miejsca, w którym się znajdują. 

 

 

 

Projekty


Pragniesz sam zająć się swoim ogrodem? Posiadasz zapał, umiejętności i chwile wolnego czasu? Tylko od czego zacząć? W naszej firmie możesz zlecić wykonanie samego projektu. W niczym nie zobowiązuje to do dalszej współpracy. Jednak dobrze i profesjonalnie stworzony projekt zwiększy szanse, że Twoje poczynania nie pójdą na marne.

Dachy zielone

 

zieleń coraz częściej spotykamy na dachach i pionowych ścianach. Zielone dachy to alternatywa dla małych, t.zw. "skrawków" zieleni miejskiej. 
Dobrze zaprojektowane dachy oprócz walorów wzrokowych zapewniają również warstwę izolacyjną przed zima i ochładzającą latem.

Co robimy?

Services

O nas

Woda i Ogród jest firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1996 roku
jako firma tworząca, realizująca i pielęgnująca 
projekty terenów zielonych i wodnych,  zarówno

dla osób prywatnych jak i inwestorów publicznych.

Naszymi domenami są tradycja, estetyka i najwyższa jakość.

Staramy się, aby każdy projekt był unikalny, indywidualnie dopasowany pod Klienta.

W trosce o jakość naszych usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz współpracujemy z renomowanymi szkółkami. Stawiamy na uczciwość i rzetelność, a na oferowane przez nas usługi udzielamy gwarancji.

Działamy przede wszystkim na terenie woj. pomorskiego, ale świadczymy również usługi w różnych zakątkach Polski i Świata.

About
Gallery

Całkowicie

kompleksowo

Wiarygodni

i godni zaufania

Profesjonalizm

i doświadczenie

Contact
bottom of page